LAJMI I FUNDIT

Nuk është më në planet e Çelsit, Juventusi në garë me Barcelonën për mesfushorin e njohur

11:19 - 09.02.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dëmtimet e njëpasnjëshme duket se kanë bërë të harrohet se Çelsi ka në grup një prej mesfushorëve mbrojtës më të fortë në botë, ndonëse ai është në skadencë kontrate në 30 qershor 2023 dhe në Londër askush nuk është kujtuar që t’i ofrojë atij rinovimin.
Por Barcelona e Juventusi janë shumë të vëmendshme ndaj N’Golo Kantesë dhe kanë nisur sulmin ndaj tij.

Katalanasit janë në avantazh pasi i kanë ofruar 4 vite kontratë, ndërsa Juvja është ndalur në 2, plus një vit të tretë me kushte, ndonëse në Torino peshon mbi të gjitha të mos pasurit siguri nëse do të jenë në Kupat e Europës, sezonin e ardhshëm apo jo.

Ndërkohë që te Barça Kante do ta kishte të sigurt pjesëmarrjen në Champions.

PANORAMASPORT.A


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.