LAJMI I FUNDIT

‘TikTok’ shfaq probleme, përdoruesit raportojnë lidhur me videot

12:16 - 09.03.23 m.k
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aplikacioni më i njohur dhe me mijëra përdorues ‘Tik Tok’ ka rënë nga sistemi, këta të fundit nuk kanë arritur të logohen.
Sipas DownDetector, ueb-faqe e specializuar në monitorimin e probleme të tilla, ka raportuar fillimisht për këtë rënie të TikTok.

Ndërsa mijëra përdorues kanë regjistruar ankesat e tyre lidhur me mos qasjen në aplikacion, ndërsa 32% e tyre kanë raportuar probleme lidhur me serverin.

Kujtojmë se rrjeti social është në pronësi të kompanisë kineze ByteDance.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.