BLUETOOTH

VIDEO/ Noizy bën veprimin e papritur për Luizin, poston videon e këngëtarit

21:03 - 18.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Luiz Ejlli është emri më i komentuar për momentin që pas hyrjes së tij në “Big Brother Vip.”
Këngëtari nga Shkodra ka arritur të fitojë zemrat e mijëra shqiptarëve.

Gjithashtu mjaft VIP-a kanë shprehur hapur mbështetjen e tyre kundrejt Luizit.

Së fundmi, reperi i njohur Noizy duke performuar në skenë këngën e tij të re “Jena mbretër 2”, që pritet të lansojë së shpejti, ka publikuar edhe një video të Ejllit brenda shtëpisë duke kërcyer.

Në këtë mënyë duket se reperi ka shprehur mbështetjen e tij për Luizin.

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme Luizi, Armaldo dhe Kristi janë në nominim dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.