LAJMI I FUNDIT

Sot mbyllet java e 26-të e Superiores, ja kur luhen 3 supersfidat

09:05 - 19.03.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Java e 26-të e Kategorisë Superiore do të mbyllet me 3 sfidat ditën e sotme.
Në orën 13:00 Egnatia do të presë Teutën, teksa rrogozhinasit vijnë në këtë sfidë pas humbjes nga Erzeni. Durrsakët do të kërkojnë 3 pikët pas barazimit me Kastriotin në Kamzë.

Po në të njëjtën orar Laçi do të përballet me Vllazninë, ku do ti duhet një fitore me çdo kusht. Kurbinasit vijnë pas humbjes me Tiranaën ndërsa kuqeblutë pas barazimit me Partizanin.

Ndeshja e fundit do të luhet mes Partizanit dhe Kastriotit në orën 16:00. Të dyja ekipet vijnë në këtë duel pas barazimeve të marra në javën e 25-të të Superiores.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.