EKONOMI

Euro dhe dollari shënojnë sërish ulje/ Kursi i këmbimit valutor sot, 24 mars 2024

08:16 - 24.03.23 m.k
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor një euro blihet me 114 lekë dhe shitet me 114.6 lekë.
Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

  • Dollari amerikan blihet me 105.2 lekë dhe shitet me 106.2 lekë.
  • Franga zvicerane blihet me 114.2 lekë dhe shitet me 115.2 lekë.
  • Paundi britanik blihet me 128.7 lekë dhe shitet me 130 lekë.
  • Dollari kanadez blihet me 76.4 lekë dhe shitet me 78.8 lekë.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.