LAJMI I FUNDIT

Bizhuteritë e pranverës / Njihuni me trendet e vitit

22:50 - 01.04.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Bizhuteritë që festojnë pranverën simbolizojnë ndryshimin, shpresën e një të ardhmeje më të mirë, dashurinë në format e saj të shumta, fatin, paqen. Delikate dhe brilante, të gëzueshme dhe romantike, ata propozojnë simbolet e lidhura me momentin e rilindjes që shënon fundin e dimrit./ Revista Psikologjia
       


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.