LAJMI I FUNDIT

VIDEO/ Interi pëson humbjen e tretë radhazi në Seria A, Fiorentina fiton në “San Siro” falë Bonaventurës

20:44 - 01.04.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Interi është mposhtur në shtëpi nga Fiorentina me rezultatin minimal 0-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të të Seria A. 
Goli i vetëm i sfidës u shënua në minutën e 53’ nga Bonaventura.

Kjo është humbja e tretë radhazi për zikaltërit pas asaj me Specian dhe Juventusin.

Pas kësaj sfide Interi renditet në vendin e 3-të me 50 pikë dhe Fiorentina në vendin e 8-të me 40 pikë.

INTER 0-1 FIORENTINA

53′ Bonaventura

GOLI I BONAVENTURËS

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.