Kryesore

VIDEO/ Kërcim erotik në supermarket, modelja që “traumatizoi” yjet e Çelsit merr një tjetër dënim nga…

11:29 - 26.05.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Orla Sloan mori një vëmendje tepër të madhe nga mediat angleze ditët e fundit, pas historisë që kishte me mesfushorin e Çelsit, Mejsën Maunt.
Ata u përfolën se kishin kryer marrëdhënie seksuale së bashku dhe më pas, Sloan u fiksua keq pas yllit anglez, duke i çuar mesahze që tmerruan dhe shokët e skuadrës së futbollistit.

Ajo u denoncua nga Billi Gilmur, i cili gjithashtu ishte pjesë e kësaj historie, me futbollistin skocez që ishte i traumatizuar dhe se kishte frikë se modelja mund t’i shfaqej në shtëpi ose në stërvitje.

Së fundmi, ajo postoi një video ku shfaqet thuajse gjysmë e zhveshur në supermarket dhe së bashku me një miken e saj bëjnë një kërcim erotik.

Collage Maker-26-May-2023-11-13-AM-80

Në këtë postim, Sloan shkruan: “U ndalova përjet nga Asda (supermarketi)… a ja ka vlejtur?”.

11

22

33

44

LEXO EDHE: Bëri se*s me yllin e Çelsit dhe pastaj u fiksua pas tij, modelja 22-vjeçare rrezikon burgun se “tmerroi dhe traumatizoi” futbollistët

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.