BLUETOOTH

VIDEO/ “Rritu o goce rritu!”, Bledi Mane përdor fjalor banal kundër Nitës: E ta dish për nder që…

18:58 - 28.05.23 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ka degarduar edhe në një fjalor banal përballja e Bledi Manes dhe Nita Latifit ditën e sotme në “E diel”.
I irrituar në lidhje me reagimet e Nitës, Bledi është shprehur se Nita tashmë duhet të rritet.

Bledi Mane: Po unë që marr 30 kërcënime në orë nga Kosova, çfarë duhet të bëj. Po boll o se lam nam, Nita ik puno, lëri këto tani. E ta dish për nder… Na fal por na  eksperiencat, masterat, gazetarinë.

Ajo del çdo ditë në intervista, s’i kemi thënë gjë. Rritu o goce rritu!

Nita Latifi: Bledi po shpif…


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.