AKTUALITET

Lexoni faqen e parë të “Gazeta Shqiptare”, “Panorama” dhe “Panorama Sport”

07:14 - 28.06.23 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në faqen e parë të “Gazeta Shqiptare” do të lexoni:
 

KRYEMINISTRI TAKON KRERET E BE. BERISHA: JE ZEDHENES I VUÇIÇIT

RAMA-BORRELL: ZGJEDHJE TE REJA NE KOSOVE, S’DO DEMTOJME RAJONIN

Brukseli: Hapa të shpejtë për çtensionimin. Berisha: Kryeministri vjen me kërkesat për Kosovën njësoj si Beogradi

 

Kreu i KLP, Balla: Nuk ka problem

BIRN: KLP i hap rrugën për në prokurorinë e Tiranës familjares së katërt të deputetes së PS

Tashmë janë emëruar burri, motra, vëllai dhe kunata e prokurores Ermonela Felaj

 

BIRN: Deputetja rrezikon mandatin për konflikt interesi

6 muaj zvarritje nga PS, çështja ndaj Olta Xhaçkës kthehet ‘në pikën zero’

 

“Ndahemi përfundimisht nga e shkuara”

Basha: Unë kryetar i PD, do jap modelin e politikanit jokonfliktual. Do rinovoj partinë

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:

panoramaa

KOMPENSIMI/ Afati i ri për shqyrtimin e kërkesave të pronarëve

“Deputetët po luajnë për vete, u kthyen në rrogëtarë”, Topi: Parashikoj dezintegrim final e të dhimbshëm të PD

Trafik droge nga Siria drejt BE, SPAK zbardh detaje nga operacioni që çoi në pranga 20 persona, edhe një polic

Beleri mbetet në qeli, PS merr kreun e Bashkisë Himarë mes tensioneve në Këshill

Punësimet e reja, mësuesit që duhet të plotësojnë dosjen

“Pakt me Londrën dhe Gjermaninë”, rektori i “Luarasi”: Maturantët përfituan 30% zbritje

Luizi “mbulohet” me para në Londër, por shumë i shtrenjtë për Tiranën, tarifat e reja të këngëtarit

OPINIONE

Pse Edi Rama i kundërvihet Albin Kurtit/ FATOS LUBONJA

Kurth e shantazh në Bashkinë e Kukësit/ PELLUMB NAKO

5 mesazhe Euroatlantike mbas lirimit të 3 policëve të FSK!/ GJENERAL PIRO AHMETAJ

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:sport

 

 

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.