Kronikë

Vidhet gjatë natës “Audi Q5”, policia vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorit

10:46 - 20.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një automjet tip “Audi Q5” është vjedhur  gjatë natë  lagjen “Qemal Stafa” në Shkodër.
Automjeti është në pronësi të shtetasit, B.SH., 49-vjeç, ndërsa policia vijon punën për të identifikuar dhe nxjerrë përpara përgjegjësisë penale, autorin ose autorët.

Njoftimi i policisë

Gjatë natës, në lagjen “Qemal Stafa”, është vjedhur një automjet “Audi Q5”, në pronësi të shtetasit B. Sh., 49 vjeç. Policia vijon të punojë për të identifikuar dhe nxjerrë përpara përgjegjësisë penale, autorin/ët e këtij rasti.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.