Kryesore

Arti në zi, ndahet papritur nga jeta në moshë të re aktori i njohur i filmave

09:39 - 27.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një lajm i trishtë ka ardhur nga bota e artit, ku aktori i njohur Chris Gauthier  ka vdekur në moshën 48-vjeçare.
Gauthier i lindur në Luton të Britanisë, ishte i njohur për rolin e ‘Smee’ në serialet e filmit aksion “Once Upon a Time”.

Po ashtu edhe kompania Tristar Appearances/Event Horizon Talent, konfirmoi se Gauthier vdiq të premten pas një beteje me një sëmundje dhe se familja kërkon privatësi në këtë çast të vështirë për ta.

“Humbja e tij ndihet jo vetëm nga fansat e tij, por edhe nga ne që patëm fatin ta njihnim më personalisht.

Në emër të familjes së tij, kërkojmë privatësi gjatë kësaj kohe, në mënyrë që ata të jenë në gjendje të pikëllohen siç duhet”, thuhet në deklaratë.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.