EKONOMI

Këmbimi valutor 3 prill/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

07:54 - 03.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 94.8 lekë dhe do shitet me 95.8 lekë.
Euro do blihet me 102.1 lekë dhe do shitet me 102.9 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 104 lekë dhe do shitet me 105 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 119 lekë dhe do shitet 120 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.