Kosova

Presidenti Begaj vizitë Kosovë, nesër takim ‘kokë më kokë’ me Vjosa Osmanin

17:45 - 14.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj është nisur sot në Kosovë me ftesë të Presidentes Vjosa Osmani.
Presidenti i Republikës mësohet se do të mbajë një fjalë në Forumin Ndërkombëtar për Gratë, Paqe dhe Siguri që zhvillohet në Prishtinë ditën e nesërme, në datën 15 prill 2024.

Po ashtu, njoftohet se kreu i shtetit do të ketë një takim kokë më kokë me Presidenten Osmani si edhe disa takime bilaterale me personalitete të rëndësishme kombëtare e ndërkombëtare


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.