BLUETOOTH

Mes ti dhe Eglës ka një aleancë/ Jetmiri-Julit: Mua qorr dhe budalla s’më bën dot…

17:47 - 15.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Debatet mes Julit dhe Jetmirit sa vijnë dhe bëhen më dinamike.
Teksa qëndronin në ambientet e jashtme të shtëpisë Jetmiri e nisi diskutimin duke i kujtuar Julit skenën e luajtur diku me Eglën.

Banori ka hedhur akuza ndaj Julit duke lënë të kuptohet se mes Julit dhe Eglës ka një aleancë të fshehtë. Aktori i ka replikuar duke i thënë se ishte një gjë të cilën nuk e mbante mend.

Jetmiri: Në prime doli një skeç, me ca brekë duke lozur ti me Eglën.

Juli: Po! Edhe?

Jetmiri: Gjë që ti nuk e pranoje se kishte ndodhur

Juli: Po se mbaja mënd unë thash se nuk e mbaja mend

Jetmiri: Kur zoti gënjeshtar se pranoje

Juli: Pse nxitesh kështu mor burrë ?

Jetmiri: Mua qorr dhe budalla s’më bën dot as qorr dhe as budalla të ka ecur opaaa..

Juli: Tani Jetmir do e dëgjosh edhe variantin tim apo do që të dalësh blof.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.