BLUETOOTH

Ilnisa Agolli përsëri e pranishme në “Big Brother”-Çfarë pritet të ndodh: Liamit do t’i realizohet dëshira më e madhe…

19:53 - 16.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ilnisa Agolli do të rikthehet në një farë mënyre sonte në qendër të vëmendjes në “Big Brother” pasi duket se është bërë “Mollë sherri” për një debat mes Julit dhe Meritonit.
Jetmiri ditën e djeshme Jetmiri ka deklaruar se do të lër shtëpinë nëse nuk shfaqe videoja ku Egla e ka kërcënuar sipas tij.

Por çfarë do të ndodh mes dyshesh Jetmir-Egla, a do të largohet ai nga shtëpia?

Në faqen zyrtare të “Big Brother” është zbuluar gjithashtu se Liamit do t’i realizohet dëshira më e madhe.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.