Show-Bizz

Tani e konfirmuan, zbulohet arsyeja pse e mbanin të fshehtë lidhjen Ronela e Zerka

11:49 - 15.12.19 gsh

I ftuar në emisionin “Kalifornia´´, Young Zerka tregoi disa detaje për lidhjen e tij me Ronela Hajatin. Zerka zbuloi se ata janë të lidhur prej 5 vitesh.I pyetur nga moderatorja Marina Vjollca se përse e mbajnë lidhjen e fshehtë, Zerka u shpreh se nuk dëshirojnë që të të njihen si një dyshe por edhe për talentin e tyre më vete.

Arsyeja pse e mbajmë të fshehtë lidhjen është që nuk duam të njihemi vetëm si Zerka dhe Ronela, duam të njihemi si Ronela që bën këtë lloj muzike, Zerka që bën këtë lloj muzike”, u shpreh Zerka.

Këngëtari u shpreh se Ronela nuk ka defekte dhe nuk është shumë xheloze.

Marina Vjollca: Sa kohë keni bashkë?

Zerka: Që njihemi?

Marina Vjollca: Që jeni të lidhur mo..

Zerka:  5 vite, 5 vite e gjysmë…

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE