Kryesore

“SPAK duhet të ketë sukses”, mesazhi i ambasadores amerikane: SHBA mbështet sundimin e ligjit

15:59 - 13.02.20 gsh

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, Yuri Kim me anë të një mesazhi në rrjetet sociale ka dhënë një mesazh për sundimin e ligjit në vendin tonë.Ambasadorja Kim, shkruan në “Twitter” se, SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit, teksa shton dhe se SPAK duhet të ketë sukses.

“SHBA mbështet me forcë sundimin e ligjit në Shqipëri. SPAK duhet të ketë sukses!”, shkruan ambasadorja Kim.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE