Aktualitet

Video/ Vijojnë kërkimet për trupin e Jan Prengës, ja çfarë ka gjetur policia

12:40 - 13.02.20 gsh

Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u rrëmbye më 17 janar dhe humbi jetën nga torturat. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi se më 31 janar në Maskuri të Shijakut rreth 1 km larg resortit “Golden” gjatë kontrolleve për trupin e Jan Prengës policia ka gjetur një plasmas me njolla gjaku. Ky send është sekuestruar në cilësinë e provës materiale dhe është çuar në laborator për analiza.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.