Rajoni

Thellohet bilanci/ Arrin në 13 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi

12:34 - 21.03.20 gsh

Arrin në 13 numri i viktimave si pasojë e koronavirusit në Greqi, ku 3 prej tyre kanë humbur jetën vetëm në 24 orët e fundit.Raportohet se se viktimat janë burrë 84-vjeçar i shtruar në spital në Sotiria në Athinë, një burrë tjetër në AHEPA në Selanik dhe një grua 94-vjeçare në Spitalin Pamakkaristos të Athinës.

Viktimat kanë qenë në moshë të madhe dhe me sëmundje të tjera shoqëruese.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.