Kryesore

Video/ Vlorë, nis dezinfektimi në pallatin ku banon familja e dyshuar me koronavirus

11:49 - 23.03.20 Gazeta Shqiptare

Në Vlorë ka nisur dezinfektimi në pallati ku banonte familja e dyshuar me koronavirus.  4 anëtarët e familjes janë dërguar në Tiranë prej mbrëmjes së djeshme me dy ambulanca  dhe janë futur në karantinë.Përgjigja zyrtare e testit do të dal në 12.00 . Djali i familjes ka ardhur nga Bergamo në datën 6 mars dhe ka ikur në 21 duke respektuar dhe karantinën. Në një kontakt telefonik me djalin tjetër, ata janë shprehur se kanë qëndruar në shtëpi.

Sequence 01.00_04_15_01.Still035 Sequence 01.00_04_05_24.Still036 Sequence 01.00_00_12_24.Still037
<
>

Video e siguruar nga gazetari Enrik Mehmeti

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.