Kryesore

Armina Mevlani shtatzanë? Reagon blogerja

13:54 - 28.05.20 gsh

Një foto e ditës së djeshme e Armina Mevlanit ka ngritur mjaft hipoteza onlinë për një shtatzani të sajën. Në Instagram ajo u shfaq me barkun pak më të rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që fansat ta pyesin nëse ajo dhe partneri saj, Shkëlzen Berisha ishin në pritje të një fëmije.Megjithatë ditën e sotme blogerja ka reaguar, duke bërë me dije se nuk është shtatzënë dhe se vetëm dukej barku pak si i fryrë.  “Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë.”- është shprehur Armina për Iconstyle.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE