Rajoni

Ish-kryeministri maqedonas ofendon shqiptarët: Nuk vlejnë as për pesë pare (Video)

19:29 - 10.07.20 gsh

Një përgjim, ku dëgjohet ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev teksa ofendon shqiptarët, po bën xhiron e rrjetit. Indeksonline ka siguruar bisedën ndërmjet Zaevit dhe një “X” personi.Në videopërgjim biseda mes Zaev dhe personit tjetër ka qenë çështja e votës. Zaevi dëgjohet duke thënë se “shqiptarët nuk vlejnë as për pesë pare”.

Më pas, personi tjetër i kthehet se rreziku tek shqiptarët qëndron se “ata kanë luftëtarë”. Ndërsa, përgjigja e Zaevit ishte se “luftëtarët gjenden gjithandej në botë”.

Publikohet përgjimi: Zoran Zaev ofendon shqiptarët

Publikohet përgjimi: Zoran Zaev ofendon shqiptarët

Publiée par IndeksOnline sur Vendredi 10 juillet 2020

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE