Kryesore

“Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”, Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas për ditëlindje

15:15 - 13.07.20 Gazeta Shqiptare

Më të kompletuar se kurrë e gjen kjo ditëlindje Klea Hutën. Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, feston sot 27-vjetorin e lindjes.Mamaja e Kridit dhe partnerja e Elgitit ka marrë sot urimin më të ëmbël të ditëlindjes, pikërisht nga producenti.

Elgiti ka ndarë në Instagram një foto me partneren, ndërsa krahas saj shkruan fjalët:

“Gëzuar ditëlindjen grua dhe mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”.

Tashmë që janë bërë prindër, e gjithë bota e tyre vërtitet rreth të voglit, ndërsa Klea ka treguar se është bërë një mama e “fiksuar” dhe nuk i ndahet të birit asnjë sekond.

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE