Kryesore

“Më kërkuan seks kur firmosa, por…”, rrëfimi i ish-basketbollistes: Krenare që nuk hapa këmbët 

13:32 - 14.07.20 Gazeta Shqiptare

Milica Daboviç, ish-kapitenia e Serbisë në Basketboll, është dashur të luftojë disa herë kundër kërkesave për seks që kishin shkruar në drejtim të saj.Në një intervistë të dhënë së fundmi, 38-vjeçarja ka zbuluar se gjatë karrierës së saj i janë ofruar disa herë oferta për seks, por ajo i ka refuzuar, duke thënë se kështu e shikon veten me krenari në pasqyrë.

“Një president klubi dëshironte seks me mua, por unë nuk pranova. 3 muaj pas kësaj ata më larguan nga skuadra, madje as nuk më paguan për këtë periudhë. Megjithatë kjo nuk ishte hera e vetme, pasi njëherë nënshkrova kontratë me një klub dhe menjëherë pas kësaj, presidenti kërkoi që unë të shkoja në shtrat me të, unë refuzova dhe u largova menjëherë.

Jam e lumtur që nuk i kam hapur kurrë këmbët, pasi kam ndërgjegje të pastër dhe shikohem në pasqyrë me krenari”, – u shpreh Daboviç.

 

 

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. TA MERR MENDJA SE TI JE SERBE,JE E FORT ME KARAKTER DHE E PA VARUR,BILE DHE TRIME
    DHE JO SI KETO KURVAT TONA QE NUKJA PRITOJNE TE HAPIN SHALET PER NJI VEND PUNE E MA JO PER
    MA TEPER—-PER MA TEPER VRASIN BURRAT DHE PRINDERIT

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE