Kryesore

Tirana “vishet” bardheblu, kryeqyteti “zbukurohet” për titullin kampion

11:45 - 29.07.20 Gazeta Shqiptare

Nuk do të ketë tifozë në festën e titullit kampion, thjesht një ceremoni zyrtare nga ana e FSHF-ës. Mirëpo, kryeqyteti nuk mund të qëndroj kurrsesi në heshtje përpara titullit të 25-të në histori. Tirana po përgatitet në mënyrën e sajë, aq sa mund t’ia lejojnë rregullat e imponuara nga Covid-19, për të festuar këtë trofe të veçantë në një vit jubile.Klubi bardheblu “ngjyrosi” me flamuj dhe banderola disa nga rrugët kryesore të kryeqytetit për të sjell tek tifozët dhe qytetarët pak nga “aroma” e titullit që do të festohet sot në mbrëmje në stadiumin “Air Albania”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE