Kronikë

Makina përplas të moshuarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

12:25 - 08.08.20 gsh

Një aksident ka ndodhur sot  në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një 80-vjeçar, i cili është dërguar menjëherë në spital.Bëhet me dije se shtetasi me iniciale P.B ndodhet  në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

“Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në rrugën “Frederik Shiroka”, mjeti me drejtues​ E.M., 25 vjeç ka aksidentuar këmbësorin P.B., 80 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.