Kryesore

Tirana pa fat, përballje të fortë në Play Off-in e Europa League

14:32 - 18.09.20 Gazeta Shqiptare

Është hedhur shorti në Nyon të Zvicrës, teksa Tirana ka mësuar kundërshtarin e rradhës në play off-in e Europa League.Kryeqytetasit do të kenë një përballje të vështirë ndaj zviceranëve të Young Boys.

Ndeshja luhet në transfertë për bardheblutë, teksa është me vetëm një tur.

Ndeshjet do të luhen më 1 tetor dhe fitueset shkojnë fazën e grupeve të Europa League.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.