Aktualitet

Përfshihet nga flakët hyrja e Bashkisë së Kamzës (Video)

11:59 - 19.09.20 gsh

Një zjarr ka përfshirë këtë të pardite Bashkinë e Kamzës. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu publikon videon nga bashkia, ku duket tymi dhe flaka në hyrje të institucionit.Nuk dihen ende arsyet e këtij zjarri, por pritet që zjarrfikësit të mbërrijnë në vendngjarje për shuarjen e flakëve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.