Kronikë

Ishte kthyer në makth për qytetarët, arrestohet Petrit Lazeri, i shpallur në kërkim nëntë herë (Detaje)

16:37 - 24.09.20 gsh

Uniformat blu në Shijak kanë arrestuar ditën e sotme Petrit Lazeri, i shpallur në kërkim nëntë herë.Mësohet se gjatë kontrollit, policia e Shijakut ka gjetur makina të vjedhura dhe lënde narkotike.

Ai akuzohet për vjedhje makinash dhe prodhim e shitje të lëndeve narkotike. Lazeri ishte kthyer në makth për qytetarët e Durrësit e Shijakut, ndërsa aktivitetin e tij e kishte shtrirë dhe në qytete si Lushnja, Kavaja e Fieri.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.