Foto-galeri

24 fotografi domethënëse/ Para dhe Pas, si ndryshon një grua kur bëhet nënë

21:45 - 24.10.20 Gazeta Shqiptare

Një fotografeje nga Lituania, Vaida Markeviciute-Razmislavice i lindi një ide e thjeshtë por tepër origjinale; të fotografonte disa gra, para dhe pasi të sillnin në jetë një fëmijë për herë të parë. 

ryrtyrty-1 bfgbfgbfg-1 fgnfgnfgn-1 gtrgtrgtr-1 hhtyhtyh-1 trtretre-1 534534543-1 tryrtytr-1 gregreger-1 rwerwerew-1 cxzczczc-1 terterterttryrtyrty-1 cdscdscg-1 rwerewrew-1 terteryery-1 erterter-1 kyukyukuy-1 rwerewrewrew-1 hrthrthrthtrh-1 cdscdscdsc-1 bvbgbfgb-1 rwerwerewr-1 xzczczc-1 7u76i8i78i-1
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.