Kryesore

Pas largimit nga Top Channel, Xhemi Shehu pjesë e një formati të ri

11:40 - 29.10.20 gsh

Pasi konfirmoi që në verë largimin e Portokallia, u përfol se karriera e Xhemit në televizion do të mbyllej. Ndaj shfaqja e saj në promon e një emisioni të ri çuditi jo pak.Eni Shehu do të nis emisionin e ri “Nuk është karantinë” në ABC News dhe me gjasa krah tij do të jetë edhe Xhemi. Moderatorja është shfaqur në promon e emisionit, por ende nuk është konfirmuar prezenca e saj.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.