Kryesore

Fotot e papublikuara/ Princeshë Diana në jaht me bikini

11:22 - 28.11.20 gsh

Disa foto të reja të Princeshë Dianës janë publikuar në mediat angleze.  Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.Në këtë foto shihet princeshë Diana e cila shfaqet me një këmishë ngjyrë lejla dhe syze të mëdha dielli teksa qëndronte në një jaht pranë një djali të vogël që mund të jetë Princ William.

auto_ba0ad47d0dc599ede0ef355143b1e0271606394127 auto_dianaforeverremembered_109308005_3191511550938557_3229727239382708849_n1606394127 auto_rs_600x600-140707144253-600.Valentino-Paris-jmd-070714_copy1606394081
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.