Aktualitet

Nis ceremonia shtetërore në Vlorë me rastin e 108-vjetorit të Pavarësisë

10:23 - 28.11.20 gsh

Në Vlorë ka nisur ceremonia shtetërore me rastin e 108-vjetorit të Pavarësisë, në Sheshin e Flamurit dhe Monumentin e Pavarësisë.Presidenti Ilir Meta dhe krerë të qeverisë kanë nisur vendosjen e kurorave me lule.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.