BLUETOOTH

Fotoja super-seksi e Kejvinës, modelja pozon me të brendshme të kuqe transparente

12:02 - 26.12.20 Gazeta Shqiptare

Kejvina Kthella ka postuar një foto tepër sensuale të saj në “Instagram”, që i ka bërë edhe vajzat të marrosen pas trupit të saj. Në foto shihet ish-velina e cila pozon e ulur në një tavolinë dhe e veshur me të brendshme të kuqe transparente. Biondja seksi duket se e ka realizuar këtë foto për “Guess”, duke u bërë një tjetër modele shqiptare që pozon për gjigantin e modës. E, padyshim që kjo është kartolina më seksi që Kejvina mund të na servirte për këto festa. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.