Kryesore

Kjo është e vetmja shenjë horoskopi me fat për muajin janar!

18:01 - 15.01.21 Gazeta Shqiptare

Peshorja, ajo është shenja më me fat e këtij muaji është ende fiks në gjysmën e tij. Pas saj në radhën e fatlumëve janë: Gaforrja dhe Bricjapi.Po për gjithë zhvillimin e muajit?

“Janari ka akoma surpriza të rëndësishme, me më të mëdhatë e vitit 2021.

Gjithçka që ka ngelur pa thënë në 2020-ën do sqarohen në fund të janarit.

Lidhjet pasionante do shfaqen në fund të janarit, por edhe ndarjet.

Në datën 28 janar hëna e plotë do të jetë në Luan do të sjellë gëzim dhe dashuri”, tha Meri Shehu tek programi “Rudina”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.