Kryesore

Vogëlushja befason Ramën në Rrogozhinë: Ti je dashuria ime

17:48 - 20.01.21 gsh

Kryeministri Rama ka mbetur i befasuar ditën e sotme, ku gjatë një vizite në qendrën e re shëndetësore në qytetin e Rrogozhinës, një vogëlushe nuk e ka fshehu entuziasmin e saj. Ajo i dhuroi kreut të qeverisë një tufë me lule, si dhe një deklaratë që duket se emocionojë kryeministrin.“O dashuria ime. Ti je dashuria ime. Të kam parë në reklama dhe kam thënë o xhaxhi Edi Rama është dashuria ime,”-tha vogëlushja, duke bërë që Rama ti dhurojë një puthje në ballë i emocionuar nga ajo çfarë vogëlushja i tha

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.