Kryesore

Paloka i përgjigjet Ballës për përgjimet: Rama punon me mafian dhe shtron darka luksi në Dubai

15:54 - 27.01.21 gsh

Numri dy i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur përmes një postimi në facebook, deklaratave të bëra sot nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla në News24, lidhur me përgjimet e antimafias italiane.“Ai që bën biznes me mafian, që trefishon pasuritë e tij dhe të ministrave, që dërgon ministrat në darka luksoze në Dubai ndërsa vendi përmbytet… Është ai dhe vetëm ai që po shkatërron Shqipërinë dhe dëmton reputacionin e saj ndërkombetar, Edvin Rama.

E vetmja mënyrë për ta rikthyer Shqipërinë tek suksesi dhe shpresa , është të largojme Ramën !E kjo është pikërisht ajo që do të bëjmë.” shkruan Paloka.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.