Aktualitet

Foto/ Vritet me armë dhelpra në Durrës, qytetari denoncon ngjarjen

20:30 - 06.03.21 gsh

Në rrjetet sociale ka qarkulluar kjo foto, ku shfaqet një dhelpër e vrarë.. Ngjarjen e ka raportuar një qytetar që ka dërguar edhe një foto të kafshës që është qëlluar me armë në Durrës.Qytetari shprehet për JOQ, se ka dëgjuar të shtëna armësh pranë zonës ku ishte dhe pak metra më tej ka pikasur një dhelpër të shtrirë. Dhelpra ishte e gjakosur dhe po rënkonte, pasi e kishin qëlluar.  “Për një moment dëgjova të shtëna armësh, pastaj pikasa dhelprën e vrarë, ndërsa rënkonte,”- thotë ai.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.