Kryesore

‘A ke pasur marrëdhënie intime me Andin?’ Melisa përgjigjet për herë të parë

18:42 - 06.03.21 gsh

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” Melisa Lleshi ka fituar mijëra fansa Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjerë nën presion psikologjik dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’puthen”.Ndërkohë, është aluduar herë pas here në rrjet për një lidhje të mundshme mes Andit dhe Melisës. Së fundmi, Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku.Ndërkohë, duket se Melisa ka një përgjigje për këto dyshime që kanë bërë xhiron e rrjetit.Mbrëmjen e djeshme, në një intervistë 60 sekondëshe për ‘Prive’, ajo ka mohuar që është në një lidhje më Andin.

Pjesë nga intervista:

Gazetari: A parapëlqen meshkujt zeshkanë apo bjondë?

Melisa: Zeshkanë, por jo zeshkanë të mbyllur.

Gazetari: Si Andi diçka?

Melisa: Joo…

E pyetur nga gazetari se a ka pasur marrëdhënie intime me Andin, ajo u përgjigj e prerë “Jo”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.