FOTO - GALERI

15 vajza të famshme, që ‘nuk kanë frikë’ të dalin pa pikë make up-i në publik

11:40 - 21.09.21 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ne shpesh i lejojmë vetes të kalojmë një ditë të tërë pa grim dhe pa u kujdesur për veten, por të bësh të njëjtën gjë edhe kur lentet e kamerave dhe miliona ndjekës të ndjekin kudo, kërkon guxim.
Megjithatë, jo pak vajza të njohura të ekranit zgjedhin  të postojnë foto nga shtëpia, në momentet e tyre të relaksit, jashtë veshjes dhe paraqitjes skenike.

Chrissy-Teigen Kaley-Cuoco-1 Jessica-Biel Sarah-Hyland Salma-Hayek Bethenny-Frankel Gwyneth-Paltrow Katy-Perry Chrissy-Teigen (1) Drew-Barrymore Helen-Mirren Lady-Gaga Sofia-Vergara Tyra-Banks Celine-Dion Adele
<
>

 

Ato janë po aq tërheqëse dhe kanë marrë akoma më shumë pëlqime me pamjen natyrale.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.