Bota

Masakroi me thikë gruan dhe djalin 5 vjeç, vetëvritet në burg 39-vjeçari italian

09:21 - 27.09.21 Gazeta Shqiptare

Alexandro Riccio, 39-vjeçari italian që vrau gruan Teodora Casasanta dhe djalin e tyre 5 Ludovico, i ka dhënë fund jetës së tij në qeli.Agjentët e burgut thanë se ata e kanë gjetur Riccion pa shenja jete në të gdhirë të së dielës.

Kujtojmë se, ai vrau gruan dhe djalin me thikë e më pas u hodh nga ballkoni i apartamentit, për të kryer vetëvrasje.
Por asokohe ai ia doli që të shpëtonte me disa lëndime në trup.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.