Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Greqi/ Shqiptari vret bashkëshorten. Çfarë thotë policia…

08:39 - 06.12.21 Gazeta Shqiptare

Krim i rëndë në një familje shqiptare në Greqi. Shqiptari ka vrarë bashkëshorten e tij. Ngjarja e rëndë u regjistrua në orët e para të mengjesit në Blaxioti, Lakonia.Viktimë ka mbetur një 36-vjeçare, e cila është vrarë nga bashkëshorti i saj 40 vjeç. Ai e ka mbytur me duar atë pas një sherri.

Autori telefonoi më pas policinë  ku tregoi ngjarjen. Forcat e policisë mbërritën në banesë dhe gjetën viktimën pa ndjenja. Ajo u transportua drejt spitalit ku u vërtetua vdekja e saj.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.