FOTO - GALERI

8 fotografi që tregojnë se çfarë ndodh “kur natyra vepron jashtë rregullave të saj”

15:55 - 28.02.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ka afërsisht 7.8 miliardë njerëz në botë, dhe ende, shumë prej tyre kanë lindur me tipare fizike që askush tjetër nuk i ka.
Dhe madje ndonjëherë, as ne nuk jemi të vetëdijshëm se trupi ynë është unik, përcjell Telegrafi.

Por këtë e dëshmojnë këta persona, të cilët zbuluan dallimet e tyre.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.