Kronikë

U vra në dyqanin e tij me breshëri automatiku/ Del FOTO e Arben Mërkurit, 48-vjeçarit që u ekzekutua në Sukth

22:13 - 18.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Mbrëmjen e sotme, Gazeta Shqiptare ka raportuar për një ngjarje të rëndë në fshatin e  Sukthit ku Arben Mërkurit, 48 vjeç i është bërë atentat në dyqanin e tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Megjithatë, Arben Mërkuri nuk është një emër i panjohur për rendin, pasi dyshohet si një ndër të përfshirët e dhunimit dhe e aksidentimit të një biznesmeni amerikano libanez.
Gazeta Shqiptare ka siguruar foton e viktimës dhe pamjet nga vendngjarja.

LEXO MË SHUMË KËTU: 

Atentati në Sukth, kush ishte Arben Mërkuri, i dyshuar për dhunimin e një biznesmeni amerikano-libanez (VIDEO)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.