LAJMI I FUNDIT

Përtokë dhe lakuriq, shikoni festën e “çmendur” të Guardiolës (VIDEO)

21:52 - 22.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Man City u shpall kampion i Premier League për herë të 7-të në historinë e klubit një ndeshje të “çmendur” duke fituar me përmbysje ndaj Aston Villas.
Pas triumfit Guardiola festoi pothuajse i zhveshur me tuta, ndërsa lagej me shampanjë nga lojtarët e Man City.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.