BLUETOOTH

Pse Rihanna po planifikon të shpërngulet në Barbados pas lindjes së djalit të saj

19:10 - 22.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Këngëtarja e njohur e muzikës Pop dhe R&B, Rihanna dhe Asap Rocky mirëpritën djalin e tyre në fillim të kësaj jave, dhe aktualisht janë duke banuar në Los Angeles. Por një raport i ri pretendon se çifti po planifikon të shpërngulet në Barbados në muajt e ardhshëm.
Sipas medias britanike “The Mirror”, këngëtarja dëshiron të kalojë tre muajt e ardhshëm në Kaliforni me diell përpara se të kthehet në Karaibe, ku kaloi një kohë të konsiderueshme gjatë shtatzënisë.

“Rihanna e do Barbadosin dhe i pëlqente të rritej atje”, shpjegoi një burim, duke pohuar se ajo dëshiron që fëmija i saj të ketë një edukim normal rreth familjes dhe miqve dhe larg vëmendjes. Ajo dëshiron t’i japë fëmijës së saj të njëjtën përvojë që kishte larg botës së showbizit. Si ajo dhe familja e ASAP janë në Barbados, kështu që çifti po planifikon të transferohet atje pas disa muajsh. Publikimi më tej pretendon se Rihanna tashmë po mendon për shkolla fillore që do të dëshironte që fëmija i saj i vogël të ndiqte pas disa vitesh.

34-vjeçarja njoftoi shtatzëninë e saj në janar në një seri fotosh me një palë xhinse xhins dhe një xhaketë rozë të madhe. Në fillim të këtij muaji, Rihanna dhe i dashuri i saj ndezën mjaft komente pas publikimit të videoklipit të A$ap për këngën e tij D.M.B, e cila përmban një skenë martese në të cilën ai i propozon bukuroshes duke bërë që shumë fansa të besojnë se dyshja kishin lidhur martesën në heshtje dhe se skena e videos muzikore ishte mënyra e tyre për të konfirmuar lajmin publikisht. Megjithatë, burimet i thanë TMZ se nuk kishte absolutisht asnjë të vërtetë për spekulimet dhe se dyshja nuk janë të martuar dhe as A$ap nuk i ka propozuar Rihannës… të paktën jo ende.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.