AKTUALITET

Qytetarët mbushin Sheshin Skënderbej, festë me Birra Korça dhe muzikën e Dj Solomun

14:16 - 22.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Prej ditësh sheshi Skënderbej në kryeqytet është kthyer në një skenë të madhe muzikore, e cila kulmoi mbrëmjen e së shtunës. Dj dhe producenti i njohur i muzikës house në Europë Mladen Solomun, mblodhi qindra qytetarë të cilët u argëtuan nën tingujt e muzikës dhe shijes së birrës Korça dhe Birrës Tirana.
Ku ka muzikë të mirë, nuk mund të mungojë Birra Korça dhe birra Tirana, shoqëruese të konsumatorit në festat e mëdha si produkte 100% shqiptare. Birra “Korça” dhe birra Tirana iu japin hijeshi festave dhe mbledhin rreth stendës të rinj, të cilët konsumojnë gotat me birrat cilësore dhe mjaft te preferuara për të gjithë./BW/


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.