Këndi i njoftimeve

THIRRJE PER PJESEMARRJE në konkursin e gazetarisë në fushën “Punësimi i romëve dhe egjiptianëve në shërbimet bashkiake”

00:00 - 22.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

 
 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.