BLUETOOTH

Peshkaqeni iu afrua varkës në të cilën ndodhej aktori i njohjur grek- Shikoni videon

19:20 - 22.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një gjë e papritur i ka ndodhur më herët ditën e sotme, Giorgos Liagas, teksa ishte në një varkë. Dashuria e tij për detin është e njohur, pasi shpesh zgjedh të bëjë pushime nga detyrat e tij profesionale në këtë mënyrë. Megjithatë, kjo kohë do të jetë e paharrueshme.
Siç ka informuar ndjekësit e tij në rrjetet sociale, një peshkaqen ishte pranë varkës me të cilën po udhëtonte. Më konkretisht, Giorgos Liagas ka postuar përmes llogarisë së tij personale në Instagram, një video që tregon se peshkaqeni i është afruar mjaftueshëm varkës, ndërsa në video shkruan: “Dhe ku të kërkosh kafshatë!”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.